Główna Aktualności Wycieczka rowerowa do Multimedialnego Parku Fontann
PDF Drukuj Email

 

Informacja dot. wycieczki rowerowej do Multimedialnego Parku Fontann na Starym Mieście oraz Zamku Królewskiego, zorganizowanej przez Dział Pomocy Specjalistycznej Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

Dział Pomocy Specjalistycznej Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w dniu 24 sierpnia 2017 r. zorganizował dla rodzin, korzystających ze wsparcia, wycieczkę rowerową do Multimedialnego Parku Fontann na Starym Mieście oraz do Zamku Królewskiego. Wycieczka wyruszyła z siedziby Działu Pomocy Specjalistycznej przy ul. Bartłomieja 3 i poprzedzona została zapoznaniem uczestników z informacjami dotyczącymi organizacji wyjazdu, w tym zasad poruszania się w trasie. Multimedialny Park Fontann w Warszawie jest to kompleks czterech fontann znajdujący się na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP. W Parku Fontann dzieci wraz z opiekunami wspólnie spędziły czas na zabawie w otoczeniu nowoczesnej, miejskiej architektury.

Wycieczka przebiegła spokojnie i w miłej atmosferze. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z jej organizacji i zabaw dla dzieci, dla których atrakcją były nie tylko zajęcia w miejscach docelowych ale również długie trasy rowerowe.

 
Copyright © 2019 opsmokotow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.