Główna Dokumenty Filia Nr 2 - Wykaz ulic
Filia Nr 2 - Wykaz ulic PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Mróz   
wtorek, 08 maja 2012 09:18

Abramowskiego
Baboszewska
Bacha
Bachmacka
Balladyny
Balonowa
Bałuckiego 1-53
Bandoski
Bartłomieja
Baszta Pułku 1/3/7, 2/4
Batuty
Bełdan
Bełska
Bielawska
Bieżanowska
Blacharska
Bocheńska
Bogunki
Bokserska
Broniwoja
Bryły St. 1/2/3/4/10
Brzegowa
Bukietowa
Bukowa
Bukowińska
Bukszpanowa
Bytnara 2-20, 3-15, 23, 27
Bzowa
Cieszyńska
Cisowa
Cybernetyki
Czeczota
Czerniowiecka
Dąbrowskiego 1-68
Dąbrowskiego 69-124
Domaniewska 9/11, 13/15, 17/19
Dominikańska
Dożynkowa
Drużynowa
Dworska
Elsnera
Etiudy
Falęcka
Filona
Fitelberga
Fregaty
Gandhiego 1-14, 19-27
Gimnastyczna
Głogowa
Goszczyńskiego
Gotarda
Granitow
Gruszczyńskiego
Idzikowskiego 1-59
Ikara
Imielińska
Inspektowa (parzyste)
Irysowa
Jadźwingów
Jaśminowa
Jaworowska
Joliot-Curie 2-18, 3-19, 24, 30, 32
Kalatówki
Kalwińska
Karłowicza
Karolinki
Kazimierzowska 1-67
Kielecka 1-37, 16-30
Kmicica
Kolady
Kolberga 1-5, 2-10
Konstruktorska
Krasickiego
Króżańska
Ksawerów
Kurpińskiego
Kwiatowa 1-28
Lange O.
Lenartowicza
Lewicka
Ligocka
Lotników Al.
Lotników Al. (nieparzyste)
Lubaszki
Łagodna
Łowicka 1-41, 14-42
Łukowa
Łyżwiarska
Madalińskiego (pozostałe numery)
Madalińskiego 35-57, 38-54
Maklakiewicza
Malawskiego
Malczewskiego 3-15, 2-20, 19-37, 22-46, 47-49, 48-50
Maratońska
MARKOT
Marynarska
Marzanny
Merliniego
Miączyńska
Mieszczańska
Miłobędzka
Modra
Modzelewskiego 23,40, 46/50, 54, 56A, 58, 60A, 60,
Modzelewskiego 6, 8, 10
Modzelewskiego 61-75, 81-85, 94-100
Morska
Mozarta

 

Naracz
Narbutta 37-57 tylko nieparzyste
Naruszewicza
Niedźwiedzia 1-27, 2-30
Niedźwiedzia 29-47, 32-46
Niedźwiedzia 48, 50
Niegocińska
Niepodległości Al. 107, 109-111, 119-147
Niepodległości Al. 20-44, 29-47
Niepodległości Al. 46-62
Niepodległości Al. 64-78
Niepodległości Al. 67-75/77
Niepodległości Al. 80-128, 130-138
Niepodległości Al. 9/11, 13-15, 21A
Noskowskiego
Nowoursynowska (od 180 do końca)
Obrzeźna
Obserwatorów
Odolańska
Odyńca 1-23, 25-55, 57-73
Okęcka
Okolska
Oleńki
Olimpijska
Olkuska
Orkana
Orzycka
Oszczepników
Pęcherska
Pieńkowskiego 4,5,6
Pilicka
Piłkarska
Płatowcowa
Płyćwiańska
Pływacka
Pocieszeń
Pod Skocznią
Podbipięty
Postępu
Potoki
Promienistych
Przejazd
Puławska 90-176/178A, 99-143, 234-240 50-86
Racławicka 2-30/35, 36-46, 90-130
Rajska
Rejsu
Rewolucyjnej
Rolna
Różana 34-44, 37-75
Różyckiego
Rymarska
Rzymowskiego
Samochodowa
Sibeliusa
Skrzetuskiego
Smoluchowskiego 5, 6
Smyczkowa
Sonaty
Spartańska
Sportowa
Staszowska
Studencka
Stwosza Wita
Sulimy
Suwak
Syryjska
Szczekocińska
Szyprów
Śniardwy
Świeradowska
Tagorea 1, 4-6
Tarniny
Tawerny
Tenisowa
Tuchlińska
Turystyczna
Tyniecka
Ukryta
Ursynowska
Wałbrzyska 1-13
Wałbrzyska 15 do końca
Warowna
Wejnerta
Wernyhory
Wężyka
Wiartel
Wielicka
Wiktorska 3-59/ 6-24
Wiktorska 63-99/86-108
Wilanowska Al. 180-212
Wilanowska Al. 214-230, 319-329
Wilanowska Al. 328, 362-368
Wiśniowa 6-13
Wołodyjowskiego
Wołoska 34-44, 45-88, (do szpitala)
Woronicza 2-10, 12-20
Woronicza 34-42,44-46
Wrotkowa
Wróbla
Wyględowska
Wyjazd
Wyścigowa Al.
Wytworna
Zamglona
Zawrat
Żaglowa
Żywnego

 

 

Poprawiony: sobota, 26 maja 2012 13:09
 
Copyright © 2017 opsmokotow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.