Galerie
Spacer Nordic Walking

    W sobotę 17 listopada 2012 roku na terenie Parku Morskie Oko w ramach projektu "Łączenia pokoleń" mokotowskich seniorów i juniorów został zorganizowany spacer Nordic Walking. Organizatorami były mokotowskie instytucje działające na rzecz lokalnej społeczności, m.in. Ośrodek pomocy Społecznej, Mokotowskie Ognisko im. Dziadka Lisieckiego oraz nasze trenerki z Fundacji "Trzy kroki". Fundatorem wydarzenia była fundacja "Warto wiedxzieć".
    Ruch na świeżym (choć bardzo chłodnym) powietrzu był bardzo ciekawym sposobem na spędzenie sobotniego popołudnia. W pięknej, jesiennej scenerii naszego mokotowskiego Morskiego Oka przeprowadzono rozgrzewkę. Zarówno dorośli, jak i dzieci bardzo rzetelnie podeszli do ćwiczeń rozgrzewających. Po rozgrzewce ruszono w trasę, na której nasze trenerki Mariola Będkowska i Anna Dutkiewiczz Fundacji "Trzy kroki" uczyły uczestników umiejętnego chodzenia z kijami, po kolei wyjaśniając najważniejsze zasady, aby później wszystko poszło jak z płatka. Uczestnicy wykazali się wielkim talentem !
    Po spacerze uczestnicy spaceru mogli już spokojnie, w zgranym rytmie powrócić w pobliże siedziby Ogniska Dziadka Lisieckiego, gdzie wszyscy skosztowali wspaniałego bigosu, gorącej herbaty i kawy. Atmosfera była cudowna, a po rześkim powietrzu dopisywały apetyty. Na zakończenie imprezy rozdano uczestnikom dyplomy.
    Pracownicy socjalni naszego OPS jak zwykle wykazali się ogromnym zaangażowaniem w promocje działań na rzecz naszej mokotowskiej społeczności.

Copyright © 2019 opsmokotow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.