Aktualności Wilanow
PDF Drukuj Email
środa, 10 lipca 2019 07:29


logo 2

 

Wyjście integracyjne dla rodzin do

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

 


Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - Dział Pomocy Specjalistycznej w dniu 4 lipca 2019 r. zorganizował dla rodzin, korzystających ze wsparcia specjalistycznego i objętych asystą rodziny wycieczkę do Muzeum Pałacu Króla Jana  III w Wilanowie.

W wycieczce wzięło udział 20 osób - dorosłych i dzieci wraz z towarzyszącymi im specjalistami Działu Pomocy Specjalistycznej.

W Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie uczestnicy mogli zwiedzić park oraz wnętrza Pałacu, który był letnią rezydencją królewską, otoczoną ogrodami, w których znajduje się dużo miejsca na organizację zabaw i gier dla rodzin. Pracownicy Działu zachęcali uczestników do zapoznania się z miejscem oraz do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.   Uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze sposobu organizacji wycieczki oraz zaplanowanych i przeprowadzonych zabaw dla dzieci, a były to gra w piłkę, frisbee, malowanie kredkami, zabawa za pomocą chusty Klanza i balonów. Rodzice zobaczyli, że pozostając w mieście na wakacje, można zapewnić dzieciom wiele atrakcji, korzystając z bezpłatnej oferty m.st. Warszawy, w tym bezpłatnych dni w muzeach.

Wspólne wyjście przebiegło spokojnie, a wszyscy uczestnicy wyrażali zadowolenie ze zorganizowanego czasu. Zaobserwowano wiele korzyści, jakie płyną z tego rodzaju zajęć dla całych rodzin.

Pracownicy Działu Pomocy Specjalistycznej zaangażowali się w pełni do realizacji zajęć dla dzieci i dbali o to, by również dorośli wzięli udział w przygotowanych atrakcjach.

 

 
Copyright © 2021 opsmokotow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.